شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 19:55 منتشر شده در مورخ: 1399/02/12 شناسه خبر: 1604981
معاون اجرایی سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان خبرداد

ضدعفونی محل‌های تجمعی از سوی گروه‌های جهادی زنجان

ضدعفونی محل‌های تجمعی از سوی گروه‌های جهادی زنجان
معاون اجرایی سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان گفت: ضدعفونی محل‌های تجمعی از سوی گروه‌های جهادی در مناطق مختلف استان زنجان انجام می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سیدشمس‌الدین موسوی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: در حال حاضر گروه‌های جهادی استان زنجان بر اساس نیاز و پروتکل‌های اعلامی در سطح استان فعالیت می‌کنند.

 
وی ضدعفونی محل‌های تجمعی از سوی گروه‌های جهادی انجام می‌شود، افزود: در صورت اعلام نیاز هر منطقه‌ای که از سوی دانشگاه علوم پزشکی استان اعلام شود، ضد عفونی انجام می‌شود.
 
این مسئول با بیان اینکه به منظور جلوگیری از شیوع بیماری کرونا گروه‌های جهادی استان از روزهای نخست اقدام به ضد عفونی معابر کردند، افزود: نقاط مختلف شهر زنجان و شهرستان‌های استان توسط این گروه‌ها گندزدائی و ضد عفونی شد.
 
معاون اجرایی سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان خاطرنشان کرد: پایانه‌های مسافری، تاکسیرانی و اتوبوسرانی، معابر پرتردد، بازار، بانک‌ها، خودپردازها و محله‌های شهرهای مختلف استان ضد عفونی می‌شود.
 
وی با بیان اینکه ضد عفونی محل‌های پرتجمع استان تا زمان ریشه کنی این بیماری ادامه دارد، افزود: در حال حاضر مناطق اولویت دار ضد عفونی می‌شود.
 
این مسئول با اشاره به فعالیت کارگاه‌های ماسک دوزی در سطح استان زنجان، گفت: این کارگاه‌ها توسط قشرهای مختلف بسیج راه‌اندازی شده است و از کمک‌های مردمی نیز استفاده می‌شود.
 
معاون اجرایی سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان از آماده سازی نقاهتگاه 100 تختی برای بیماران کرونایی در زنجان خبرداد و گفت: هنوز از امکانات این نقاهتگاه استفاده نشده است.
 
موسوی با اشاره به فعالیت بسیجیان جهادگر در طرح غربالگری مردم، افزود: این افراد در دو مرحله طرح غربالگری کمک کردند.
 
انتهای پیام/
https://old.dana.ir/1604981
ارسال نظر
نظرات