شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 11:43 منتشر شده در مورخ: 1399/02/11 شناسه خبر: 1604639
مدیرکل مدیریت بحران استان زنجان خبرداد؛

آماده‌باش دستگاه‌های امدادی زنجان برای حوادث احتمالی

آماده‌باش دستگاه‌های امدادی زنجان برای حوادث احتمالی
صفی‌الله کرامتی، مدیرکل مدیریت بحران استان زنجان گفت: با توجه به پیش‌بینی بارش، دستگاه‌های امدادی استان زنجان در آماده باش کامل هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ صفی‌الله کرامتی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا؛ اظهار داشت: با توجه به هشدارهای هواشناسی استان و نارنجی بودن وضعیت، دستگاه‌های امداد رسان استان در آمادگی قرار دارند.

وی با بیان اینکه از دیروز هشدارهای لازم به کشاورزان و باغداران داده شده است، خاطرنشان کرد: به دلیل ورود سامانه ناپایدار به استان احتمال رگبار باران، رعد و برق و وقوع تگرگ در استان پیش ‌ینی شده است.
 
این مسئول گفت: همچنین وزش لحظه‌ای باد شدید نیز در برخی مناطق استان زنجان پیش‌بینی شده است که موجب شده تا نیروهای امدادی در آماده باش باشند.
 
مدیرکل مدیریت بحران استان زنجان ادامه داد: با توجه به  احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل‌ها و رودخانه‌های فصلی، از مردم درخواست می‌شود در این مسیرها تردد و اتراق نکنند.
 
کرامتی تصریح کرد: احتمال آسیب رسیدن به محصولات کشاورزی نیز بر اثر بارش تگرگ وجود دارد که در این زمینه نیز هشدارهای لازم ارائه شده است.
 
وی یادآور شد: ضروری است مردم از تردد و توقف در حاشیه رودخانه‌ها و حضور در ارتفاعات و فضاهای باز پرهیز کنند.
 
این مسئول بیان داشت: با توجه به احتمال وقوع باد شدید ضروری است مردم از قرارگرفتن در کنار درختان پوشیده و کهنسال خودداری کنند.
 
انتهای پیام/
https://old.dana.ir/1604639
ارسال نظر
نظرات