شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 16:15 منتشر شده در مورخ: 1399/02/08 شناسه خبر: 1603687
معاون فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان:

خسارت ناشی از بیماری کرونا به هنرمندان و رسانه‌ها جبران می‌شود

خسارت ناشی از بیماری کرونا به هنرمندان و رسانه‌ها جبران می‌شود
محمود علیمحمدی، معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: خسارت‌های ناشی از بیماری کرونا به اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه از سوی وزارتخانه جبران می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمود علیمحمدی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا؛ اظهار داشت: خسارت ناشی از بیماری کرونا به اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه استان‌های کشور توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جبران می‌شود.

وی افزود: برآورد خسارت از همه مجموعه‌های فرهنگی و هنری و رسانه‌ای استان انجام و طی نامه‌ای به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارسال شده است.
 
معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان با اشاره به راه‌اندازی سامانه‌ای از سوی سازمان سینمایی کشور، خاطرنشان کرد: ضروری است همه سینماگران و دارندگان سینما در استان اطلاعات خود را در این سامانه تکمیل کنند.
 
علیمحمدی با بیان اینکه اطلاع‌رسانی به سینماگران استان زنجان در این زمینه شده است، ادامه داد: آمار تجمیعی از سوی سازمان سینمایی منتشر می‌شود.
 
وی از بخشودگی سهم کارفرما در بیمه هنرمندان خبرداد و گفت: این بخشودگی شامل ماه‌های فروردین، اردیبهشت و خرداد می‌شود.
 
این مسئول خاطرنشان کرد: طبق برآورده‌های انجام شده سهم کارفرما بین 600 تا 2 میلیون تومان است که وزارتخانه نسبت به بخشودگی آن اقدام می‌کند.
 
 
انتهای پیام/
https://old.dana.ir/1603687
ارسال نظر
نظرات