شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 13:00 منتشر شده در مورخ: 1399/02/08 شناسه خبر: 1603622
مسئول بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی زنجان:

تشدید نظارت بر مراکز تولید مواد غذایی و قنادی‌ها در زنجان/ 52 نقطه از شهر باید ضدعفونی شود

تشدید نظارت بر مراکز تولید مواد غذایی و قنادی‌ها در زنجان/ 52 نقطه از شهر باید ضدعفونی شود
جلیل نصیری مسئول بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی زنجان با اشاره به فعالیت کارگاه‌های پخت زولبیا و بامیه در زنجان، گفت: هیچ کارگاه زیرزمینی پخت زولبیا و بامیه به ما گزارش نشده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ جلیل نصیری در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا؛ با اشاره به کارگاه‌های زیرزمینی پخت زولبیا و بامیه در زنجان، اظهار کرد: تا این لحظه هیچ گزارشی از کارگاه‌های زیرزمینی پخت زولبیا و بامیه در زنجان به ما گزارش نشده است.

وی با بیان اینکه به همه امکان تولیدکننده مواد غذایی و تنقلات در زنجان نظارت می‌شود، ابراز کرد: با توجه به انتشار ویروس کرونا در زنجان همکاران بهداشت و محیط در سرتاسر استان نسبت به اقدامات مختلفت بهداشتی در حال بازرسی و بررسی تمامی جوانب بهداشت در اماکن و محیط ها هستند.

مسئول بهداشت محیط دانشگاه‌های زنجان با گریز به حلول ماه مبارک رمضان، تصریح کرد: محل‌های پخت زولبیا و بامیه و نان چایی در زنجان موردتوجه بازرسان بهداشت و محیط دانشگاه علوم پزشکی است.

وی با بیان اینکه هرزمانی تخلفی از طرف واحدهای تولید مواد غذایی و شیرینی‌پزی‌ها صورت گیرد برخورد انجام می‌شود، عنوان کرد: اکنون در حال نظارت بر اماکن تولید مواد غذایی و شیرینی‌پزی‌ها هستیم و اکنون کمی زود است تا بگوییم در ماه رمضان چند واحد به خاطر تخلف پلمپ شده‌ است.

نصیری بیان کرد: معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی زنجان آمادگی دریافت گزارش‌ها مردمی در خصوص کارگاه‌های زیرزمینی پخت زولبیا و بامیه را دارد تا اقدامات نظارتی را به همراه مسئولان امر انجام دهد.

وی با بیان اینکه 52 نقطه از شهر باید ضدعفونی شود، افزود: بر اساس پروتکل‌ها ضدعفونی توسط مسئولان امر انجام می‌شود و دانشگاه علم پزشکی زنجان نیز بر این کار نظارت دارد.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1603622
ارسال نظر
نظرات