شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 09:45 منتشر شده در مورخ: 1399/02/07 شناسه خبر: 1603170
رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان زنجان:

پلیس با هنجارشکنان ماه مبارک رمضان در زنجان برخورد می‌کند

پلیس با هنجارشکنان ماه مبارک رمضان در زنجان برخورد می‌کند
درستی رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان زنجان با تاکید بر حفظ حرمت ماه مبارک رمضان و پرهیز از روزه‌خواری در مکان‌های عمومی گفت: با کسانی‌ که قصد هنجار شکنی دارند برخورد می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسن درستی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا؛ با اشاره به اینکه با روزه‌خوارانی که قصد هنجار شکنی دارند، برخورد می‌شود اظهار کرد: اگر کسی بخواهد روزه‌خواری را در این ایام عادی جلوه دهد و قصد هنجارشکنی داشته باشد قطعا برخورد لازم انجام می‌شود.

وی همچنین با تاکید براینکه در صورت مشاهده هر گونه تخلف و تظاهر به روزه‌خواری در واحد صنفی اقدامات برخوردی انجام می‌شود تصریح کرد: در صورت مشاهده چنین رفتاری ضمن معرفی فرد خاطی به مقام قضایی نسبت به تعطیلی و پلمب محل برابر مفاد قانون نظام صنفی اقدام می‌شود.

رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان زنجان با اشاره به اینکه اقدامات پیشگیرانه به منظور ایجاد فضای امن و آسایش برای روزه‌داران است عنوان کرد: اداره نظارت بر اماکن عمومی اقدامات پیشگیرانه خود را از امروز در سراسر زنجان آغاز کرده است.

وی با اشاره به اینکه تا به امروز برابر مصوبه ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا مراکز پرخطر مانند مراکز اقامتی و پذیرایی تعطیل هستند گفت: در صورت مشاهده فعالیت این گونه مراکز در سطح استان اقدامات قانونی انجام می‌شود.

درستی خاطر نشان کرد: فعالیت برخی از مراکز پذیرایی برای مسافران مانند رستوران، اغذیه فروشی، فست فود تنها برای عرضه غذای سرد و آبمیوه و بستنی و غیره به صورت بیرون بر و با رعایت موارد بهداشتی مجاز می‌باشند و عرضه غذای گرم به صورت بیرون بر فقط از یک ساعت قبل از اذان مغرب تا اذان صبح مجاز است.

وی با بیان اینکه در صورت مشاهده هر گونه تخلف، برابر مقررات و ضوابط قانونی برخورد می‌شود عنوان کرد: برابر اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا تمامی اماکن ورزشی و استخرها نیز تا اطلاع ثانوی تعطیل هستند.

رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان زنجان در مورد نحوه ارائه سرویس خدمات برای مسافرین در داخل شهرها‌، واحد‌های غذاخوری مستقر در هتل ها و مراکز اقامتی و همچنین ترمینال‌ها، راه آهن و فرودگاه بیان کرد: در این مراکز اجازه فعالیت و پذیرایی با رعایت شئونات و حفظ حرمت این ماه و موارد ابلاغی اعم از استتار کامل محل و ارائه خدمات صرفاً به مسافرین خواهد بود.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1603170
ارسال نظر
نظرات