شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 13:51 منتشر شده در مورخ: 1399/02/04 شناسه خبر: 1602383
معاون فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان خبرداد

آغاز فعالیت آموزشگاه‌های آزاد و نگارخانه های خصوصی در زنجان

آغاز فعالیت آموزشگاه‌های آزاد و نگارخانه های خصوصی در زنجان
محمود علیمحمدی،معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: با توجه به دستورالعمل ستاد ملی مبارزه با کرونا، فعالیت آموزشگاه‌های آزاد و نگارخانه های خصوصی در زنجان، آغاز شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمود علیمحمدی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: هر نوع اقدام و فعالیت فرهنگی در استان‌ها منوط به دستورات ستاد مبارزه با کرونا است.

 
وی بیان داشت: بر اساس دستورالعمل و پروتکل‌های ستاد ملی مبارزه با کرونا و با اعلام وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در حال حاضر مجوز فعالیت آموزشگاه‌های آزاد هنری در قالب آموزش‌های انفرادی صادر شده است.
 
این مسئول خاطرنشان کرد: فعالیت نگارخانه‌های خصوصی منوط به رعایت فاصله اجتماعی از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام شده است.
 
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان بیان داشت: درصورت صدور مجوز برای فعالیت مجتمع‌های فرهنگی و هنری، فعالیت فرهنگسرای امام خمینی (ره) و مجتمع‌های شهرستانی آغاز می‌شود.
 
علیمحمدی ادامه داد: هنوز تصمیمی برای بازگشایی سینماها اعلام نشده است و تا صدور تصمیمات نهایی هیچ اقدامی در این زمینه انجام نمی‌شود.
 
وی با اشاره به فعالیت هنرمندان استان زنجان در ایام قرنطینه، افزود: بیانیه هنرمندان استان زنجان مبنی بر اینکه کرونا فرصتی متفاوت برای نگاه به موضوعات منتشر شد که مورد استقبال جهانیان قرار گرفت.
 
این مسئول تصریح کرد: در این بیانیه بیان شد که بایستی قدر لحظه لحظه زندگی را دانست و از هر لحظه برای زندگی کردن استفاده کرد.
 
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان از تولید کلیپ‌های چند دقیقه‌ای توسط هنرمندان استان زنجان در فضای مجازی خبرداد و گفت: آموزش‌های مجازی هنرمندان نیز در حال گسترش است.
 
 
 
انتهای پیام/
https://old.dana.ir/1602383
ارسال نظر
نظرات