شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 21:09 منتشر شده در مورخ: 1399/01/31 شناسه خبر: 1601018
معاون اجرایی سپاه انصار المهدی(عج) استان زنجان خبرداد؛

شناسایی 30 هزار خانواده نیازمند زنجانی در قالب طرح کمک مومنانه

شناسایی 30 هزار خانواده نیازمند زنجانی در قالب طرح کمک مومنانه
شمس‌‌الدین موسوی، معاون اجرایی سپاه انصار المهدی(عج) استان زنجان گفت: در قالب طرح کمک مومنانه در استان زنجان،30 هزار خانواده بی‌بضاعت در استان زنجان شناسایی شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ شمس‌الدین موسوی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا؛ اظهار داشت: رزمایش بزرگ کمک مومنانه از نیمه شعبان و به منظور حل مشکلات اجتماعی، معیشتی، اقتصادی و اشتغال مردم آغاز شده است.

وی با بیان اینکه این طرح به منظور دستگیری از افراد کم برخوردار و تحت حمایت نهادهایی همچون سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) زنجان اجرایی می‌شود، افزود: همچنین افرادی که دارای مشاغلی همچون دستفروشی، پیک موتوری، راننده تاکسی، کارگر ساختمانی و دارندگان چرخ دستی حمل بار بازار در قالب این طرح حمایت می‌شوند.

این مسئول بیان داشت: این رزمایش از 23 فروردین با رمز یا صاحب الزمان (عج) به منظور شناسایی افراد کم بضاعت و کم برخوردار آغاز شده است و پایگاه‌ها و حوزه‌های مقاومت بسیج استان تا کنون 30 هزار نفر را شناسایی کرده‌اند.

معاون اجرایی سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان ادامه داد: لیست این افراد به تهران اعلام و مغایرت‌گیری شده است و از چهارشنبه این هفته توزیع بسته‌های معیشتی در استان آغاز می‌شود.

موسوی با بیان اینکه در قالب این طرح بسته‌های معیشتی توزیع شده و حساب خرید مردم بی‌بضاعت از بقالی محلات تسویه می‌شود، افزود: تامین اجاره مسکن و حل مشکل درمان با کمک خیرین از دیگر اقدامات در قالب طرح کمک مومنانه محسوب می‌شود.

وی با اشاره به اجرای مرحله دوم این طرح همزمان با 19 اردیبهشت سالروز ولادت امام حسن مجتبی (ع) در زنجان، گفت: مرحله سوم این طرح نیز همزمان با عید فطر اجرایی می‌شود.

این مسئول یادآور شد: این کمک‌ها با حفظ حرمت و عزت نفس خانواده‌ها از سوی پایگاه‌های بسیج محلات با همکاری مراکز نیکوکاری و هئیت امنای مساجد اجرایی می‌شود.

انتهای پیام/

https://old.dana.ir/1601018
ارسال نظر
نظرات