printlogo


کد خبر: 1660010تاریخ: 1399/08/02 15:11
تعداد بستری‌های مشکوک به کرونا در استان یزد به ۶۵۲ تن رسید
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی یزد:
تعداد بستری‌های مشکوک به کرونا در استان یزد به ۶۵۲ تن رسید
سلمانی گفت: با احتساب بیماران بستری در بخش ها و اورژانس، بستری های مشکوک به کرونا در استان به ۶۵۲ تن رسیده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یزدرسا، دکتر سلمانی گفت: در حال حاضر ۵۹۰ بیمار مشکوک به کرونا در بخش های بیمارستان های استان بستری هستند که از این تعداد ۱۱۰ بیمار به دلیل حاد بودن شرایط در بخش مراقبت های ویژه تحت درمان قرار گرفته اند.

وی ادامه داد: هم چنین ۶۲ بیمار مشکوک در بخش اورژانس بیمارستان ها منتظر تعیین تکلیف هستند . با احتساب بیماران بستری در بخش ها و اورژانس، بستری های مشکوک به کرونا در استان به ۶۵۲ تن رسیده است.
 
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی یزد تاکید کرد:  هر چند بر اساس اعلام سامانه ماسک وضعیت  شهرستان اردکان زرد و اشکذر نارنجی اعلام شده است ولی تعداد بیماران مبتلا و بستری های این دو شهرستان هم مانند سایر شهرستان های استان روند صعودی دارد و نیاز است همچنان رعایت ملاحظات بهداشتی به صورت حداکثری مورد توجه هم استانی های عزیز قرار گیرد.
 
سلمانی با بیان اینکه سایر شهرستان های استان در وضعیت قرمز قرار دارند، گفت: با توجه به تعطیلات پیش رو، هم استانی ها  در شرایط فعلی از سفر و دورهمی های دوستانه و خانوادگی جدا پرهیز کنند و در صورت حضور در اجتماعات، استفاده از ماسک ،شست و شوی دست ها و فاصله اجتماعی حداقل یک و نیم متر را رعایت کنند.

انتهای پیام/

 


لینک مطلب: https://old.dana.ir/News/1660010.html