printlogo


کد خبر: 1632310تاریخ: 1399/05/09 21:01
لزوم نظارت جدی‌تری دهیاران در اجرای طرح ممنوعیت ورود مسافران
فرماندار سوادکوه تاکید کرد
لزوم نظارت جدی‌تری دهیاران در اجرای طرح ممنوعیت ورود مسافران
سعید یزدانی گفت:دهیاران،شوراها،نیروی انتظامی اجرای طرح نظارت و ممنوعیت ورود مسافران به مناطق تفریحی شهرستان سوادکوه را با جدیت ادامه دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بلاغ، سعید یزدانی عصر امروز در جلسه ستاد مدیریت،مبارزه و پیشگیری از ویروس کرونا بر لزوم رعایت دستورالعمل های بهداشتی، محدودیت‌ها و ممنوعیت ورود گردشگران و مسافران به مناطق گردشگری و مناطق تفریحی تاکید و اظهار کرد: دهیاران،شوراها،نیروی انتظامی اجرای طرح نظارت و ممنوعیت ورود مسافران به مناطق تفریحی را با جدیت ادامه دهند.

 
وی با گلایه مندی از عدم رعایت دستورالعمل بهداشتی در بانک ملی شعبه زیراب افزود: زدن ماسک برای کارکنان ادارات و بانک ها الزامی است.
 
فرماندار شهرستان سوادکوه با اشاره به استفاده بیش از ۷۰ درصد مردم این شهرستان از ماسک تصریح کرد: مردم شهرستان در مبارزه با کوید ۱۹ به طور شایسته‌ای همکاری دارند.
 
این مسئول عملکرد شهرداری ها را در اطلاع رسانی رسانی و اجرای مصوبات ستاد مبارزه با کرونا را مثبت ارزیابی و بر لزوم رعایت دستورالعمل های بهداستی بر ماشین‌های توزیع گوشت، مرغ و نانوایی ها تاکید کرد.
 
یزدانی در پایان از مردم و روسای ادارات خواست با صبوری دستورالعمل های بهداشتی را رعایت کنند و از ادامه روند اجرای آن و زدن ماسک خسته نشوند.

انتهای پیام/

لینک مطلب: https://old.dana.ir/News/1632310.html