کد خبر: 1877975
این‌ سختی‌ها مربی را آب‌دیده‌تر می‌کند؛
الهامی: می‌خواهم در هوادار یک فصل بی‌حاشیه داشته باشم/ چالش سختی با تیم‌های بزرگ کشور خواهیم داشت
سرمربی جدید تیم فوتبال هوادار گفت: جزو تیم‌هایی هستیم که چالش سختی را با تیم‌های بزرگ کشور خواهیم داشت.

به گزارش خبرگزاری دانا و به نقل از رسانه رسمی باشگاه هوادار؛ ساکت الهامی، سرمربی پیشین تیم‌های فوتبال نساجی و تراکتور که به همراه ۲ باشگاه مذکور ۲ قهرمانی رقابت‌های جام حذفی فوتبال ایران را در کارنامه دارد، با عقد قراردادی رسمی به عنوان سرمربی هوادار معرفی شد. در جلسه معارفه سرمربی جدید هوادار که چهارشنبه شب در دفتر باشگاه هوادار برگزار گردید، محمد محمداسماعیلی ریاست هیات مدیره و محمدجواد رحیمی مدیرعامل باشگاه هوادار شرکت داشتند.

الهامی در نخستین گفت‌وگوی خود در این باره اظهار داشت: قبل از هرچیز از رفیق و برادر خودم آقای رضا عنایتی تشکر می‌کنم که سال خیلی خوبی را برای تیم رقم زدند و انشاالله بتوانیم ادامه دهنده راه ایشان که راه بسیار سختی هم هست، باشیم. قطعا سال پرفشار و پرچالشی در فوتبال کشور ما خواهد بود؛ ما هم جزو تیم‌هایی هستیم که چالش سختی را با تیم‌های بزرگ کشور خواهیم داشت و انشاالله بتوانیم با مسئولیتی که به گردن بنده گذاشته شده سرافراز باشیم و شرمنده این مجموعه خیلی خوب نشویم.

الهامی در مورد این که ۲ قهرمانی جام حذفی در کارنامه دارد و انتظارات از او بالاست؛ بیان داشت: قطعا همین طور است و این کار را سخت می‌کند. چالش سختی را انتخاب کردم و خیلی دوست داشتم در یک چالش دیگری خودم را آزمایش کنم. می‌دانم چقدر سخت است ولی این‌ سختی‌ها مربی را آب‌دیده‌تر می‌کند. انشاالله بتوانیم در این چالش سخت سربلند باشیم، نتایج خیلی خوبی بگیریم و علاوه بر نتایج خیلی خوب، آن فوتبال با کیفیتی که هوادار لایقش است و تیم‌های دیگر باید به آن احترام ویژه‌ای بگذارند را ارائه دهیم.
 
او در مورد دلیل انتخاب هوادار تاکید داشت: دلیل انتخابم بیشتر بحث مدیریت باشگاه بوده؛ عواملی که در این مجموعه حضور دارند و کسانی که دنبال حاشیه نیستند. خودم هم دوست دارم سال بی‌حاشیه‌ای را دنبال کنم و انشاالله بتوانیم یک کار سالم و شُسته و رفته با این مجموعه سالم انجام دهیم و از اینکه به فوتبال مملکت خدمت می‌کنیم سربلند بیرون بیاییم.
 
سرمربی جدید هوادار در مورد نقل و انتقالات تیمش گفت: قطعا هوادار تیم خوبی بوده و اول از همه باید بچه‌هایی که قرارداد دارند و آنهایی که باشگاه صلاح می‌داند را حفظ کنیم و در انتها ببینیم کجا کمبود داریم و در این پست‌ها قطعا بازیکنانی هستند که از نظر اسمی شناخته شده هستند. اگر با شرایط ما خودشان را وفق دهند قطعا از آنها استفاده می‌کنیم. امیدوارم بتوانیم یک سال خوب را باهم رقم بزنیم، سالی که همه بعد از آن از سختی‌ای که وجود دارد با شیرینی یاد کنند.
 
انتهای پیام/