کد خبر: 1770293
کارشناس هواشناسی خبر داد
وزش شدید باد و افزایش دما مهمان آخر هفته یزدی‌ها
میرحسینی گفت: پیش‌بینی می‌شود فردا و پس فردا تغییرات دمایی در استان یزد ناچیز باشد اما از روز جمعه تا روز یکشنبه هفته آینده افزایش نسبی دما را بخصوص در طول روز خواهیم داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا، سید عباس میرحسینی کارشناس هواشناسی استان یزد در گفتگو با خبرنگار یزدرسا گفت: با توجه به نفوذ جریانات مرطوب به استان یزد، آسمان استان از روزهای گذشته قدری ابری شده است و پیش‌بینی می‌شود تا اوایل روز پنجشنبه به ویژه در ساعات بعد از ظهر و شب آسمان یزد همچنان ابری باشد.

وی افزود: از روز پنجشنبه تا اوایل هفته آینده آسمان استان یزد عمدتا صاف خواهد بود و روزهای آفتابی را پیش رو خواهیم داشت؛ این در حالی است که پیش‌بینی می‌شود روز پنجشنبه وزش باد نسبتا شدید را در برخی مناطق استان داشته باشیم

کارشناس هاشناسی اظهار داشت: پیش‌بینی می‌شود فردا و پس فردا تغییرات دمایی در استان یزد ناچیز باشد اما از روز جمعه تا روز یکشنبه هفته آینده افزایش نسبی دما را بخصوص در طول روز خواهیم داشت.

میرحسینی خاطرنشان کرد: از نظر دمایی امروز دمای بیشینه شهر یزد به 37 درجه سانتیگراد رسید و گرمترین منطقه استان نیز شهر بافق بود که دمای آن به 41 درجه سانتگیراد رسیده بود این در حالی است که سردترین منطقه استان هم سبزدشت بافق با دمای 13 درجه بود.

انتهای پیام/