کد خبر: 1742028
ماجرای اتهام‌‌زنی به نماینده مسلمان آمریکایی
آگاهی از اخبار بین‌الملل به منظور داشتن تحلیل و درک درستی از اوضاع جهان لازم است، اما گاهی زمان زیادی برای پرداختن به جزئیات این خبرها نداریم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از "تیتریک"؛ آگاهی از اخبار بین الملل به منظور داشتن تحلیل و درک درستی از اوضاع جهان لازم است، اما گاهی زمان زیادی برای پرداختن به جزئیات این خبرها نداریم.

در ادامه تعدادی از اخبار بین الملل را به اختصار در اختیار مخاطبان عزیز قرار می دهیم:
 
 

"جیل بایدن" همسر جو بایدن طی ملاقات با "بوریس جانسون" نخست وزیر انگلیس و همسر وی، ژاکتی به تن داشت که پشت آن کلم "LOVE" دوخته شده بود.

وی در این خصوص به خبرنگاران گفت: "ما برای ایجاد وحدت در سراسر جهان تلاش می کنیم."

 

"الیز استفانیک" نماینده کنگره، جمهوری خواه و از متحدان نزدیک دونالد ترامپ، "اِلهان عمر" نماینده دموکرات کنگره را سرزنش کرد و همه دموکرات ها را به متهم کردن این قانونگذار مسلمان آمریکایی دعوت کرد.

 

"برنی سندرز" هزینه سالانه داروی جدید آلزایمر را ۵۶ هزار دلار اعلام کرد. چه کسی توان خرید آن را دارد؟

این مبلغ، توهمی است که علنا غیر قابل پرداخت است.

 

با پایان یافتن قرنطینه و بازگشایی مجدد کافی شاپ ها از جولای گذشته تا آوریل، اقتصاد انگلستان سریعترین سطح رشد را داشته است.

 

پس از طرح سؤال "لویی گوهمرت" نماینده جمهوری خواه کنگره آمریکا مبنی بر اینکه "آیا سازمان جنگلداری می تواند به منظور مقابله با تغییرات اقلیمی، مدار ماه را تغییر دهد؟" مورد تمسخر شدیدی قرار گرفت.

 

نماینده منطقه کلارک آمریکا گفت که در عرض کمتر از ۶ هفته، ۲۰ نفر از کاربران آسیب پذیر جاده در خیابان های ما جان خود را از دست داده اند. این غیر قابل قبول و هشدار دهنده است. ما باید بهتر عمل کنیم.

 

سازمان بهداشت جهانی (WHO) اعلام کرد که با انجام 5 کار می توانید خطر ابتلا به کووید19 را کاهش دهید:

ماسک بزنید.

دستان خود را بشویید.

فاصله فیزیکی را حفظ کنید.

با آرنج دست خود جلوی سرفه و عطسه را بگیرید.

تا جایی که امکان دارد پنجره ها را باز کنید.

 

انتهای پیام/