فتونیوز/انتظار بیان حق

رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: مردم از مجلس و دو قوه دیگر انتظار بیان حق و پیگیری آن رادارند و به شدت با مجادله و گریبان گیری و تشنج میان قوا مخالف هستند.
۱۳۹۹ يکشنبه ۲۲ تير 15:26

فتونیوز/غربت واژگان "آب و بهداشت"‌ در بزرگترین سکونت‌گاه غیررسمی ایران

بزرگترین سکونت گاه غیر رسمی ایران نقطه بارز تناقض ادعا و عمل مسئولان امر و نمونه ای کامل از اهمال کاری دولت نسبت به وظایفش در قبال مردم است.
۱۳۹۹ يکشنبه ۲۲ تير 11:43

فتونیوز/مراکز آماری کشور ریاکارانه آمارها را منتشر می‌کنند

کارشناس اقتصادی با بیان اینکه مراکز آماری کشور ریاکارانه آمارها را منتشر می‌کنند، گفت: یکی مشکلات نظام برنامه ریزی توسعه کشور که نامحسوس آسیب وارد می‌کند، نظام آماری است و نیازمند یک نظام جامع آماری هستیم.
۱۳۹۹ يکشنبه ۲۲ تير 10:06

فتونیوز/تست لاکچری کرونا در منزل

در سایه عدم نظارت دستگاه های نظارتی، برخی از آزمایشگاه‌های خصوصی بهای هنگفتی را برای تست کرونا از مردم دریافت می کنند؛ بهایی که عموم جامعه برای پرداخت آن با مشکل جدی مواجه هستند.
۱۳۹۹ شنبه ۲۱ تير 16:42

فتونیوز/اعتبارنامه تاجگردون رد شد

نمایندگان مجلس پس از روزها بررسی اعتبارنامه منتخب گچساران، اعتبارنامه تاجگردون را رد کردند.
۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۸ تير 12:05

فتونیوز/ آمریکا مجرم شد

اقرار گزارشگر ویژه سازمان ملل بر غیرقانونی بودن حمله به کاروان سردار شهید سلیمانی سندی مضاعف بر مجازات سران جنایتکار آمریکا شد.
۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۸ تير 09:20
در روزهای کرونایی چه میوه هایی مفید است؛

اینفوگرافیک/ 15 میوه برای پاکسازی بدن

در روز‌های کرونایی که سلامت سیستم ایمنی بدن اهمیت فراوانی دارد با مصرف 15 میوه پرخاصیت می‌توان بدن را پاکسازی کرد.
۱۳۹۹ سه شنبه ۱۷ تير 10:22

اینفوگراف/ نمایندگان چقدر حقوق می گرند؟

وکلای ملت همزمان با هر دوره چهارساله در مجلس علاوه بر دریافت حقوق، مبالغی تحت عنوان ودیعه مسکن و هزینه های جاری دریافت می کنند.
۱۳۹۹ دوشنبه ۱۶ تير 16:59

پوستر/ حقوق بشر امریکایی

در روز 7 تیر 1360 آیت‌الله سیدمحمد حسینی بهشتی، رییس وقت دیوان عالی کشور و بیش از 70 نفر از مقامات و چهره‌های برجسته سیاسی از جمله چهار وزیر، چند معاون وزیر، 27 نماینده مجلس و جمعی از اعضای حزب جمهوری اسلامی در جریان انفجار مقر اصلی این حزب به شهادت رسیدند.
۱۳۹۹ شنبه ۷ تير 12:05

فتونیوز/خواب خرگوشی مسئولان

هر روز یکی از اقلام ضروری در ویترین گرانی‌ها قرار می‌گیرد؛ یک روز برنج، یک روز مرغ و گوشت، یک روز هم قند و شکر و یا روغن؛ همه این آشفتگی در بازار به دلیل عدم تعادل و نبود برنامه‌ریزی دقیق است.
۱۳۹۹ شنبه ۷ تير 11:32