کارتون/ روز جهانی جمعیت

مجموعه کاریکاتورهایی که پیش رو دارید، به مناسبت روز جهانی جمعیت منتشر شده است.
۱۳۹۹ يکشنبه ۲۲ تير 14:38

کارتون/ قبر خالی برجام!

اظهارات چند روز گذشته وزیر امور خارجه در صحن علنی مجلس پیرامون برجام مبنی بر اینکه «تاریخ ثابت خواهد کرد برجام سند افتخار ایران است» حاشیه ساز شد.
۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۸ تير 15:37

کاریکاتور/ شکست در شورای امنیت، نشانه‌ای از افول آمریکا!

ناکامی آمریکا در جلب همراهی شورای امنیت برای تمدید تحریم تسلیحاتی ایران
۱۳۹۹ يکشنبه ۱۵ تير 10:58

کاریکاتور/ در حاشیه گرانی مرغ و تخم مرغ

سبد غذایی قشر ضعیف‌ هر روز خالی‌تر می‌شود
۱۳۹۹ يکشنبه ۱۵ تير 10:49
کاریکاتور/

کاریکاتور/ مرغ پَر، دلار پَر، ماشین پَر، بابا تو نپَر!!!

پای گیر دولت در سفره‌های خالی مردم؛ چرا نظارتی بر بازار نیست؟ / مسئولان جلوی گرانی و گران‌فروشی‌ها را بگیرند / قیمت‌ها ‌بدون حساب و کتاب در حال افزایش است / شهروندان تنها بخشی از افزایش افسارگسیخته قیمت‌ها در ماه‌های اخیر را مرتبط با شیوع کرونا و افزایش قیمت دلار دانسته و در مقابل کلیدی‌ترین و مهم‌ترین عامل را دولت و سیاست‌های اشتباه آن در برخورد با تورم و گرانی می‌دانند. /
۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۱ تير 11:00

کارتون/ فوتبال برگشت!

با از سرگیری ادامه رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور در روزهای بازگشت کرونا، حاشیه های فوتبالی بیش از پیش خود را نمایان می کند.
۱۳۹۹ دوشنبه ۹ تير 13:38
کاریکاتور/

کاریکاتور/ امان از این ۱۹های کشنده و نفس‌گیر!

قیمت هر کیلوگرم مرغ ۱۹ هزار تومان شد / قیمت دلار ۱۹ هزار تومان شد / شمار جان‌باختگان کووید ۱۹ در ایران از ۱۰هزار نفر عبور کرد / گرانی وضعیت خاصی را در خصوص معیشت مردم ایجاد کرده / تیم اقتصادی دولت فکری برای گرانی‌ها کند !!!
۱۳۹۹ شنبه ۷ تير 11:20
کاریکاتور/

کاریکاتور/ دلار ۱۹ هزار تومانی خطرناک‌تر از کووید ۱۹

داشتم فکر می‌کردم بلایی بدتر از کرونا در وضعیت فعلی هست؟ به این نتیجه رسیدم که بله، دلار ۱۹ هزار تومانی! دلار که با خودش دوباره گرانی و تورم می‌آورد و این ویروس با ماسک و فاصله گذاری اجتماعی هم درست نمی‌شود. کاش مسؤولان مثل مردم زندگی می‌کردند و می‌فهمیدند کمری که زیر بار فشار اقتصادی این سال‌ها خم شود، دیگر به این راحتی استوار نمی‌شود.
۱۳۹۹ چهارشنبه ۴ تير 11:28

کاریکاتور/ تداوم مبارزه بی‌امان با فساد

جمهوری اسلامی با درک هوشمندانه ماهیت فساد در ضربه زدن به ارزش‌ها و آرمان‌ها، در یک مبارزه بی امان با فساد قرار دارد. در این مبارزه، گروه‌ها، جناح‌ها و شخصیت‌های سیاسی از هر طیف و دسته اهمیت نداشته بلکه جلوگیری از گسترش و توسعه فساد اهمیت یافته و برجسته بوده و این مساله نشانگر حساسیت سیستم به فساد است.
۱۳۹۹ دوشنبه ۲ تير 16:03
کاریکاتور/

کاریکاتور/ آمریکا در آتش خشم معترضان به نژادپرستی می‌سوزد

جنایت قتل «جرج فلوید» جوان سیاهپوست آمریکایی به دست پلیس این کشور به طرزی فجیع و غیر انسانی در شهر مینیاپولیبس و شورش و ناآرامی‌هایی که به دنبال آن در اعتراض به سیاست‌های نژادپرستانه ایالات متحده در این شهر رخ داده٬ سایر جنایت‌های نژادپرستانه آمریکا در سالهای گذشته علیه تیره‌پوستان را یادآوری می‌کند.
۱۳۹۹ شنبه ۳۱ خرداد 16:19